Про нас

GRAEVO – традиції українського виноробства. Запорізький край, як винний регіон, з’явився на мапі України зовсім нещодавно.

З чого все почалося?

З ідеї, звісно. Ми подумали, було б дуже добре створити таке вино, яке відобразить автентичність півдня України. Яскраво виражений смак локальних продуктів тісно пов’язаний з різноманіттям букетів локальних вин. В них – відображення теруару, близкості моря, квітів та фруктів.

Виробницство GRAEVO знаходиться в історичній частині міста Запоріжжя – Верхній Хортиці. Саме тут, неподалік, знаходиться славетний 700-річний дуб та відомий на весь світ о. Хортиця. Тож, у вас є безліч приводів приїхати до Запоріжжя та відвідати наше виробницство.
Ми виготовляємо вино на сертифікованому обладнанні Taormina, Pillan Colombo, Enolmatic, ENOPVC-Hotair італійського виробницства, та Termoinox Group srl, виробництво – Молдова.

Ми – команда
Наша команда складається з 11 профессіоналів. Технологи, менеджери, логісти знаходяться in-house, тобто у штаті.
Італійське обладнання на виробництві
В сучасному світі крафтове вино виробляється на надсучасному обладнанні. Ми обрали італійське. Це сертифіковане обладнання зі спеціальної сталі для виробницства харчових продуктів.

Сертифiкати/Лiцензiя

Ми виробляємо якісне вино з 2014 року. Маємо почесні винагороди та чи малий досвід виробництва та продажу. Ми виробляємо 50 тон якісного вина щороку. Це червоні, білі та рожеві сорти.